آکادمی طراحی مهندسی ایران

با سلام خدمت بازدیدکنندگان و مهندسین طراح ؛ 

با توجه به نیاز تعامل اطلاعات و با توجه به درخواست مکرر دوستان و متخصصین گرامی و اطلاع از پیشنهادات و انتقادات و برطرف کردن کم و کاستی های محصولات آکادمی طراحی مهندسی ایران www.design3d.ir بر آن شدیم تا وبلاگ رسمی را ایجاد کنیم و محیطی پویا و جذاب را با کمک شما دوستان و متخصصین گرامی ایجاد نماییم.

اهداف اصلی ایجاد وبلاگ رسمی آکادمی طراحی مهندسی ایران به شرح زیر است:

+ ایجاد محیطی متعامل که در آن امکان کامنت گذاری برای مخاطبین و خریداران محصولات آکادمی طراحی مهندسی ایران فراهم آید تا همه بتوانیم نقاط قوت و ضعف محصولات را متوجه شده و صد البته وظیفه ماست تا نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را از بین ببریم.

+ تبادل اطلاعات و نکات فنی نرم افزارهای طراحی مهندسی

+ گذاشتن نمونه فیلم های متعدد از محصولات آموزشی آکادمی طراحی مهندسی ایران بمنظور آشنایی بیشتر مخاطبین با نحوه تدریس .

بدینوسیله صمیمانه از شما مهندسین و متخصصین عزیز خواهشمندم تا با ایجاد یک محیط سالم و پویا و گذاشتن کامنت های موثر و گزارش نواقص احتمالی همراه با جزئیات کامل و نه بصورت کلی ، به پیشبرد اهداف ما کمک نمایید.

با تشکر فراوان ؛

وحید خدابخش ؛ مدیریت و صاحب امتیاز آکادمی طراحی مهندسی ایران (دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت) 

وبلاگ رسمی آکادمی طراحی مهندسی ایران آمادگی تبادل لینک با کلیه وبلاگها و وب سایت های فعال در زمینه معرفی و آموزش نرم افزارهای طراحی مهندسی را دارد.

/ 2 نظر / 79 بازدید
sina

خسته نباشبد آقای مهندس.. من آموزش catia جنابعالی رو تهیه کردم و الان تقریبا در شروع یادگیری دی وی دی شماره 4 هستم... ممنونم بابت کیفیت بالای آموزشتون و فقط خواهشی که دارم اینه قیمت محصولاتتون رو بالا نبرین دیگه و به فکر ما قشر دانشجو هم باشین ... بازم ممنون بابت آموزش های عالیتون

sina

ممنونم.... امیدوارم موفق باشین و بهتون تبریک می گم که یکی از بهترین آموزش های موجود رو دارین... خسته نباشید